Melita Oražem,

vodja organizacijske enote
melita.orazem@lu-kocevje.si
01 89 38 272, 041 708 483

 

Sofija Šabić

Strokovna delavka 
sofija.sabic@lu-kocevje.si
01 89 38 270, 041 708 483

Maja Rupnik,

Organizatorka izobraževanja odraslih – svetovalka
maja.rupnik@lu-kocevje.si
01 89 38 273, 041 708 483

 

Ana Močnik,

Samostojna strokovna delavka
ana.mocnik@lu-kocevje.si
01 89 38 270, 051 433 565

Sonja Hribar,

Organizatorka izobraževanja odraslih – mentorica
sonja.hribar@lu-kocevje.si
01 89 38 274, 041 708 483

 

Jana Pintar,

Samostojna strokovna delavka
jana.pintar@lu-kocevje.si
01 89 38 277, 041 708 483

 

Urška Brinovec

Organizatorka izobraževanja odraslih 
urska.brinovec@lu-kocevje.si
051 414 706

Jerneja Petek

Organizatorka izobraževanja odraslih – mentorica
jerneja.petek@lu-kocevje.si
01 89 38 270, 051 433 566

 

Tanja Struna

Samostojna strokovna delavka
tanja.struna@lu-kocevje.si
01 89 38 270, 051 433 566

Anamarija Petelin

Organizatorka izobraževanja odraslih
anamarija.petelin@lu-kocevje.si
01 89 38 274, 041 708 483

 

Andreja Vlašič Bižal

Samostojna strokovna delavka 
andreja.vlasic.bizal@lu-kocevje.si
051 414 706

 

 

Martina Vrečič

Strokovna delavka 
martina.vrecic@lu-kocevje.si
01 89 38 270, 041 708 483

Program javnega dela

Daniel Gornik

Pomoč pri izvajanju programov za mlade 
daniel.gornik@lu-kocevje.si
01 89 38 270, 051 433 566

Karmen Metelko

Pomoč pri izvajanju programov za občane
karmen.metelko@lu-kocevje.si
01 89 38 270, 051 433 566

Tadej Belcl

Pomoč Romom pri socilizaciji
tadej.belcl@lu-kocevje.si
01 89 38 270, 051 433 566