Melita Oražem,

Vodja organizacijske enote

melita.orazem@lu-kocevje.si

01 89 38 272, 041 708 483

Maja Rupnik,

Organizatorka izobraževanja odraslih – svetovalka

maja.rupnik@lu-kocevje.si

01 89 38 273, 041 708 483

Sonja Hribar,

Organizatorka izobraževanja odraslih – mentorica

sonja.hribar@lu-kocevje.si

01 89 38 274, 041 708 483

Sofija Šabić

Strokovna delavka 

sofija.sabic@lu-kocevje.si

01 89 38 270, 041 708 483

Ana Močnik,

Samostojna strokovna delavka

ana.mocnik@lu-kocevje.si

01 89 38 270, 051 433 565

Jana Pintar,

Samostojna strokovna delavka

jana.pintar@lu-kocevje.si

01 89 38 277, 041 708 483

Urška Brinovec

Organizatorka izobraževanja odraslih 

urska.brinovec@lu-kocevje.si

051 414 706

Tanja Struna

Samostojna strokovna delavka

tanja.struna@lu-kocevje.si

01 89 38 270, 051 433 566

Andreja Vlašič Bižal

Samostojna strokovna delavka 

andreja.vlasic.bizal@lu-kocevje.si

051 414 706

Jerneja Petek

Organizatorka izobraževanja odraslih – mentorica

jerneja.petek@lu-kocevje.si

01 89 38 270, 051 433 566

Anamarija Petelin

Organizatorka izobraževanja odraslih

anamarija.petelin@lu-kocevje.si

01 89 38 274, 041 708 483

Martina Vrečič

Strokovna delavka 

martina.vrecic@lu-kocevje.si

01 89 38 270, 041 708 483

Milena Petek

Samostojna strokovna delavka

milena.petek@lu-kocevje.si

01 89 38 270, 051 433 565


Program javnega dela

Tadej Belcl

Pomoč romom pri socializaciji

tadej.belcl@lu-kocevje.si

01 89 38 270, 051 433 566

Alenka Mestek

Pomoč pri izvajanju programov za občane

alenka.mestek@lu-kocevje.si

01 89 38 270, 051 433 566